AKP Geçlik Kolları Danışma Standı Kurdu

Ak Parti Malatya Gençlik Kolları Şehirler Arası Terminalde Üniversite’ye Kayıt İçin Gelen Öğrencilere Danışma Standı Kurdu. AKP Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi,...

AKP Geçlik Kolları Danışma Standı Kurdu

  Malatya Gençlik Kolları Şehirler Arası Terminalde ’ye Kayıt İçin Gelen Öğrencilere Kurdu.

  İl Başkanı , Partinin Gençliğe de Önem Verdiğini Belirtti, Tüfenkçi Yaptığı Açıklamada “Her yıl üniversite kayıt döneminde olduğu gibi çeşitli sivil toplum kuruluşları ile beraber, AK Parti Gençlik teşkilatı üniversite öğrenci danışma standında ilimize gelen öğrencilere rehberlik hizmeti verilmektedir. Gönüllü olarak başlattıkları bu çalışmalar, üniversite hayatında ilk adımı atacak gençlere Malatya’yı tanıma ve tanıtma, emin insanlarla yol yürüme ve barınma konusunda yardımcı oluyoruz. Özellikle yurt konusunda yardımcı olmaları konusunda arkadaşlarımız burada” Dedi.

  İl Başkanı‘nın Yanı Sıra İl Başkan Yardımcıları Malatya Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı ve Üniversite Başkanı İle Birlikte, Malatya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde (MAŞTİ) Hizmet Veren Gençlik Teşkilatı Üniversite Öğrenci Danışma Standı İle Diğer Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Stantları da Ziyaret Etti.

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?