Akçadağ Belediye Başkanı Alevi Köyüne Kepçe Göndermedi

Akçadağ Belediye Başkanı Alevi Köyüne Kepçe Göndermedi, Yapılan iddaa’ya göre Büyükşehir yasasında dolayı Bayramuşağı köyü mahalleye dönüşmesi ile beraber köye hiçbir yatırım gitmemeye...

Akçadağ Belediye Başkanı Alevi Köyüne Kepçe Göndermedi

  Belediye Başkanı Alevi Köyüne Kepçe Göndermedi, Yapılan iddaa’ya göre Büyükşehir yasasında dolayı Bayramuşağı köyü mahalleye dönüşmesi ile beraber köye hiçbir yatırım gitmemeye başladı.

  Dün Bayramuşağı mahellesinde vefaat eden HATİCE HAZAR’ın cenazesi için belediyeyi ayrıyan mahalleli belediye başkanında mezar kazılabilmesi için kepçe talebinde bulundu, Yine yapılan iddaalara göre Belediye başkanı ALİ KAZGAN meclis kararı ile cenazelere kepçe veremediklerini belirtti.

  Bayramuşağı sakinleri  şöyle söyledi:  Biliyoruz ki böyle bir meclis kararı yok bu yapılan sadece ayrımcılıktır. Akçadağ belediyesi adil yönetilmiyor cenazelerde bile ayrımcılık yapıyor.  Akçadğa belediyesi zaten hiç bir hizmet yapmıyor   yol yapımı talebinde bulunuyoruz Büyükşehirin görevi diyor, su diyoruz Maskinin görevi diyor. Allah aşkına Akçadağ belediyesinin görevlerini biri çıkıp bize anlatsın. Sadece yandaşları işe almakmı görevleri, hizmeti sadece yandaşlarına yapmakmı.  Biz Bayramuşağı mahallesi olarak Ali Başkana artık yeter diyoruz ayrımcılığı bırakın cenazemize saygı gösterin.

  Yapılan idaalara Akçadağ Belediye başkanından yanıt beklemekteyiz, Sondakika44.com olarak belediyeden yapılan açıklamayı yayınlayacağız.(açıklama yapılırsa)

  kaynak:akcadaggundem.com

  Başkanın Açıklaması:

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Alparslan dedi ki:

   Vallah billah yazıklar olsun bir akçadağlı olarak ben utandım cenazenin alevisi sünnisimi olur!!!

  2. kadir dedi ki:

   Sayin baskan söylentiler doğru ise çok utanç ve yalnış bir karar başkan açıklama yapmalı

  3. dogru dedi ki:

   kendi basina dusunemeyen insandan ne bekliyorsunuz

  4. yorumcu dedi ki:

   maskide verha hep suyumuzu kesiyor köylerimiz susuz maskiye gittiğimiz zaman muhatap bulamıyoruz özgür bey yok görüşmüyor randevu alacakmışız yada al başkanlarına giecekmişiz gidiyoruz altbaşkanlarına ya toplantı yapıyorlar yada 4.katta kahvaltı yapıyorlar

  5. akçadağlı dedi ki:

   vali muavininden belediye başkanı olmazmş demekki getirenler utansın akçadağ maski müdürü ali güde ( lalıkların ali ) olursa ne gibi hizmet beklenir ki akçadağda kale alınıp konuşulmayan adamı maski akçadag müdürü etmişler bu belediyede ne hizmet beklenir ki

  6. haci murat dedi ki:

   malatyada gidipte akçadağda alışveriş yapanlar kimler yada hangi köyler. hele akçadağa uğramadan malatyaya direk gidip gelsin kürecik tüm halkı ve köylüler görelim akçadağın halini tabiki sadece bayramuşağı değil tüm kürecik rezalete mütehaktır.

  7. Turgut sarpkaya dedi ki:

   Arkadaslar öncelikle belediye yasasını bilmeden konuşan arkadaşlar interneti okudukları göre kanunu da bulabilirler.ülkemin hiçbir yerinde mezar kazısı afet durumu olmadıkça is makinesi ile yapılmaz. Olayları saptirmamak lazım. Insan olarak en hassas olduğumuz konu açılı günlerdir. Eminim ki başkanım da bu düşünce ile hareket etmemiştir. Tanıdığım başkan her kesimi kucaklayan bir yapıya sahiptir.din dil ırk mezhep ayirmaksizin milleti devleti icin çalışan bir yapıya sahiptir.bilinçsizce sadece muhalefet olsun diye yorum yapanları kınıyorum. saygilar.

  8. Yusuf KUTLUTÜRK dedi ki:

   Baskısız ve sömürüsüz bir dönemde yaşamaya daha çok var. İNSAN’ına hizmet götürmeyenler, dışlayanlarla muhatap olmayın.