Ak Partili, Nurettin Yaşar Malatya’da gezmedik sokak bırakmadı

Malatya Ak Parti Milletvekili Nurettin Yaşar, 1 kasım seçimi öncesi Malatya’da vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.Bir dönem eleştirilerin hedefi olan Nurettin Yaşar, halkla...

Ak Partili, Nurettin Yaşar Malatya’da gezmedik sokak bırakmadı

  Ak Parti Milletvekili , 1 kasım seçimi öncesi ’da vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.Bir dönem eleştirilerin hedefi olan Nurettin Yaşar, halkla iç içe verdiği samimi sohbetler ile bu yargıyı kırmış durumda.

  nurettin_yasar_akparti_malatyaNuretin Yaşar’ın gittiği yerlerde sevgi ile karşılaşmasında ki en büyük etmen , bir milletvekili gibi değil bir abi , kardeş gibi insanların dertlerini dinleyip çözüm üretmesi oldu.

  Nurettin Yaşar yanına gelen vatandaşlar ile samimi fotoğraflar çektirirken , cep telefonunu isteyen tüm vatandaşlara numarasını dağıttı.Bir sıkıntınız olur ise her zaman beni arayabilirsiniz dediği söylendi.

  7 Haziran seçimlerinde 4.sıradan aday gösterilen ve meclise giren Nurettin Yaşar, 1 Kasım seçimlerinde de 4.sıradan aday gösterildi.

  nurettin_yasar_malatyaNurettin Yaşar’ın seçimlerde ki en büyük artı puanı ise gelen eleştirileri soğuk kanlılıkla dinlemesi ve insanları ikna kabiliyeti olduğu söylenmekte.

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?