AK Parti Malatya Teşkilatı Bayramlaşma Töreni

AK Parti Malatya İl Teşkilatı Bayramlaşma Töreni Düzenledi. Dede Korkut Parkında Yapılan Törende İl Başkanı Bülent Tüfenkci ve Belediye Başkanları Gündeme İlişkin...

AK Parti Malatya Teşkilatı Bayramlaşma Töreni

  İl Teşkilatı Bayramlaşma Töreni Düzenledi. Dede Korkut Parkında Yapılan Törende İl Başkanı Bülent Tüfenkci ve Belediye Başkanları Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu.

  AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci; “Bayramlar paylaşmaktır. Hele kurban, paylaşmanın adıdır. Biz ekmeğimizi, bu coğrafyadaki mazlumlarla paylaşıyoruz. Aşımızı ve toprağımızı paylaşıyoruz. Onların etnik kökenine, dinlerine ve mezheplerine bakmadan paylaşıyoruz. Birileri gibi sırf lafını etmek için ne Kobani’yi ağzımıza alıyoruz ne de bir başka coğrafyayı kendimize, siyasetimize alet ediyoruz. Biz insani ve İslami duygularımızla o coğrafyalara yardım ediyoruz. Bundan sonra da yardım etmeye devam edeceğiz. PKK’nın ve IŞİD terör örgütünün karşısındayız ve onlarla mücadelemiz sonuna kadar devam edecek” Dedi.

  Malatya’da Bir Destan Yazacağız
  Bülent Tüfenkci; Önümüzde 2015 genel seçimi var. Burada hep beraber Malatya’da bir destan yazacağız. Teşkilatın bütün kademeleriyle çalışıp, Türkiye’ye adeta dar gelen bu anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla 2015 milletvekili seçimlerinde bayrağı en yükseğe dikeceğiz. Dedi.

  10 Ekim’de Çok Önemli Bir Misafiri Malatya’da Ağırlayacağız
  Tüfenkci; “Cuma günü çok önemli bir misafiri Malatya‘da ağırlayacağız. Genel Başkan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Malatya’da Malatyalılarla buluşuyor. 10 Ekim saat 14.00’da Malatya Devlet Hastanesi’nin bahçesinde toplu açılış töreni gerçekleşecek. Bütün teşkilatlarımızın şimdiden oradaki hazırlığa ortak olması gerekiyor” dedi.

  Bayramı Coşkuyla, Dolu Dolu Kutluyoruz
  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Yaptığı Konuşmada; Teşkilatımızın her zaman olduğu gibi bayramları dolu dolu geçiriyor. Teşkilatımız kenetleniyor ve bayramı coşkuyla kutluyoruz. Tabi biz gerçekten büyük bir milletiz. Bunun idrakini de en iyi bilen siz teşkilatlarımızsınız. Çünkü bunun içerisinde sizlerin tuzu var. Bizler teşkilat olarak her geçen gün güçlenen, kenetlenen, birliğimizi ve dayanışmamızı artırdığımız bir teşkilat yapısıyla yolumuza devam ediyoruz. Önümüzde genel seçim var. Bu seçimi de, teşkilatlarımızla birlikte yükleneceğiz. İfadelerini Kullandı.

  Daha Nice Bayramları Hep Birlikte Geçirmek Dileğiyle
  Battalgazi Belediye Başkanı Yaptığı Konuşmada; “Daha nice bayramları hep birlikte geçirmek dileğiyle, sağlık, esenlik ve mutluluk içerisinde, milletçe coşkulu ve sevinçli bayramlar geçirmeyi Allah’tan niyaz ediyorum. Hakikaten ülkemizin bulunduğu jeopolitik durum ve coğrafya, pahalı bir coğrafya. Milletimizin bu payitahtının devam etmesi noktasında, bu bayramlarda dua etmemiz gerekiyor. Ateş çemberi içerisinde olan adamız, gerçekten bir huzur adası durumunda” Dedi.

  Türkiye Büyük Bir Devlet
  Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğut Polat Yaptığı Konuşmada; “Bugün bayram, paylaşma ve teslimiyet günü. Kurban Bayramı’nın birinci gününde Sayın Cumhurbaşkanımıza, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın açıklamaları sorulduğunda, ‘Biden böyle ifade kullandıysa benim için tarih olur’ dedi. Akşamda Biden’dan özür geldi. Bu bizim büyük bir devlet ve millet olduğumuzun bir göstergesidir” Şeklinde Konuştu.

  Haber: / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?