Ak Parti Arguvan Kongresini Yaptı

Ak Parti Malatya’da Yazıhandan Sonra 2. Kongresini Arguvanda Yaptı. Arguvan Ak Parti İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde Tekrar Kudret Kılıç’la Yola Devam...

Ak Parti Arguvan Kongresini Yaptı

  Malatya’da Yazıhandan Sonra 2. Kongresini Arguvanda Yaptı. Arguvan İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde Tekrar ’la Yola Devam Kararı Aldı.

  Arguvan İlçe Kongresine Milletvekillerinden Mustafa Şahin, Cemal Akın ve Ömer Faruk Öz, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, AKP İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AKP İlçe Başkanları, Ak Partili Yöneticilerin Yanı Sıra Vatandaşlar’da Katıldı.

  İl Başkanı Bülent Tüfenkçi Yaptığı Konuşmada; “Ülkemize hizmet için, eser üretmek için siyaset yapıyoruz. Birileri yıkmak için, yakmak için uğraşırken, biz eser üretmek için, inşa etmek için, yol yapmak için, hastane yapmak için uğraşıyoruz, siyaset yapıyoruz” Diyerek Konuşmasına Şöyle Devam Etti. “Çözüm sürecinde muhatabımız tamamen Kürt halkıdır. Kürt halkının anadan doğma haklarının verilmesi noktasında AK Parti iktidarı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da adımlar atacak, atmaya da devam ediyor” Şeklinde Açıklamalarda Bulundu.

  Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ise Açıklamalarında; Milli Birlik ve beraberliğe Değinerek, “İstediğimiz takdirde yatırımları artıralım, hizmetleri artıralım ama bireysel hak ve özgürlükler konusunda da çok şey yapmamız gerekir. Önce insanlık onurunu, haysiyetini, şerefini, kimliğini kabullenmemiz ve onu onore etmemiz gerekiyor, işte bunun için AK Parti Kardeşlik ve Milli Birlik Projesini başlatmıştır” Dedi.

  Malatya Ak Parti Milletvekili Mustafa Şahin Konuşmasında; Bu topraklar ne birimize az, ne de hepimize fazla Diyerek, “Hepimize yetecek kadar Allah bizlere lütfetmiş. Özellikle bu topraklarda ecdadımızın bize bırakmış olduğu en güzel miraslardan birisi de kardeşliktir. Kimsenin mezhebine, kimliğine bakmadan insanı ilişkiler içerisinde hep birbirimizi kucaklamışız” İfadelerine Yer Verdi.

  Ak Parti Arguvan İlçe Başkanı Kudret Kılıç Yönetim Kadrosunu Açıkladı.
  Hacı Bayram Demez, Erhan Kaan İpşiroğlu, Bektaş Şimşek, Ramazan Dalhançer, Hüseyin Salman, Mehmet Ali Türker, Hamit Ünsal, Abdullah Çelik, Feyzi Akıncı, Fatma Balkan, Murat Ercan, Ayşegül Yılmaz, Hanifi Korkmaz ve Gamze Toptaş.

  Haber: / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?