Adnan Oktarın Kediciği Beyza Bayraktarın İnstagram Resimleri – Beyza Bayraktar Kimdir – Yılbaşı Haberleri

Adnan Oktarın Kediciği Beyza Bayraktarın İnstagram Resimleri – Beyza Bayraktar Kimdir – Yılbaşı Haberleri

A9 kanalında izleyenleri şaşkınlıkla karşılayan ve kediciklerinden Beyza Bayraktar seyircilerin ilgisini çekti. Peki ? Beyza Bayraktarın boyu kaç? Nur bayraktar nereli? İşte ve kediciklerinden Beyza Bayraktar hakkında tüm merak edilenler…


Beyza Bayraktar kimdir? 

Adnan Oktar hocanın kediciklerinden birisi olan ve güzelliği dillere destan bilinen Beyza Bayraktar instagram resimleri ve fotoğrafları ile gündeme geldi. Adnan Hoca Kediciklerinden olan Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi, kaç yaşındadır? Nerelidir? Evli midir? fotoğrafları ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.
Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden olan güzelliği ve fiziğiyle büyüleyen kedicik Yıldız Tekinik Üniversitesi mezunudur. Anne ve Babasının gençlik fotoğrafını Facebook da yayınlamış ve güzelliğinin ailesinden geldiğini söyledi. İstanbul da yaşamaktadır. A9tv’de program sunmaktadır.
Beyza Bayraktar Bağnazların Söylediğinin Aksine, Dans ve Müzik Haram Değildir adlı yazısında Müslümanlar dünyanın en modern, en kaliteli insanlarıdır. Helal olan her nimetten, her güzellikten faydalanmak Müslüman’ın hakkıdır. Müslüman gücünün elverdiğince en güzel giyinen, en güzel yerlerde bulunan, en son teknolojiyi kullanan, en aydınlık insan olmalıdır. En güzel müzikleri dinlemekte, bu güzelliğin hakkını verecek Müslümanların en doğal hakkıdır.
Bağnazların Müslümanları Sanattan, estetikten, bilimden uzak göstererek İnsanları Dinimizden uzak tutmaya çalıştıklarını, slamın en büyük düşmanı olduklarını ifade etmiştir.
Beyza Bayraktar instagram hesabını görmek için tıklayınız

Haber: / / /

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ