Adliye Önünde Hesaplaşmak İstediler

Geçtiğimiz Günlerde Malatya Devlet Hastanesi Önünde Yaşanan Silahlı Saldırı Olayının 2 Firarisi Adliye’ye Getirildiği Sırada Karşı Tarafın Yakınlarınca Saldırıya Uğradı. Malatya Devlet...

Adliye Önünde Hesaplaşmak İstediler

  Geçtiğimiz Günlerde Devlet Hastanesi Önünde Yaşanan Olayının 2 Firarisi ’ye Getirildiği Sırada Karşı Tarafın Yakınlarınca Saldırıya Uğradı.

  Malatya Devlet Hastanesi Girişinde Bulunan Taksi Durağında Çalışan M.K. Adlı Taksiciye Geçtiğimiz Günlerde F.K. ve S.K. Adlı Şüpheliler ve Bıçakla Saldırmış, Hafif Yaralanmış ve Acil Serviste Ayakta Tedavi Edilmişti.

  Yaşanan Bu Olayın Ardından Şubesi Ekiplerince Yapılan Çalışmalar Sonucunda F.K. ve S.K. İsimli Firariler Yakalanarak Gözaltına Alındı. Yapılan Sorgu Sonrası Taksici M.K. İle Husumetleri Bulunduğu ve Bir Süre Önce Taksicinin Kendilerine Silahla Saldırdığını İddia Ettiler.

  Yapılan Sorgulamanın Ardından Adli’ye Sevk Edilen F.K. ve S.K.’ye Olayda Yaralanan Taksicinin Yakını Oldukları Belirtilen Yaklaşık 40 Kişilik Grup Adliye Kapısının Önünde Saldırmak İstedi. Araya Giren Polis Ekipleri Saldırı Büyümeden Önledi, Bu Esnada Adliye Girişindeki Polis Nizamiyesinin de Camı Kırıldı. Saldırganlardan 4 Kişi Olay Anında Yakalayarak Gözaltına Alırken, Diğer Saldırganlar ise Kaçtı.

  Yaşanan Bu Olay Sonrası Emniyet Adliye Önüne 10 Polis Ekibi Göndererek Bölgede Güvenlik Önlemi Aldı.

  Haber: / / / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. Erkin dedi ki:

   Yıl oldu 2014 hala böyle haberler ile gündeme geliyor Türkiye’m. Yazık.