Adil Gevrek ve Poz Haber Ajansından açıklama geldi

Yapılan iddialar üzerine Yeni Malatya Spor Başkanı ve İş adamı adil gevrek basın açıklaması yaptı,basın açıklamasında bu haberler bana çamur at izi...

Adil Gevrek ve Poz Haber Ajansından açıklama geldi

  Yapılan iddialar üzerine Yeni Spor Başkanı ve İş adamı basın açıklaması yaptı,basın açıklamasında bu haberler bana çamur at izi kalsın diye yapılmıştır derken, haberi yayınlayan POZ HABER AJANSI ise elimizde belgeler var adli makamlara ileteceğiz dedi.İki tarafında yaptığı açıklamayı kesintisiz bir biçimde yayınlıyoruz.

  adil_gevrek_naylon_faturaAdil Gevrek’in açıklaması:

  “İnanın bu tür şeylere gülüp geçerdim ancak bu çamur at izi kalsın mantığıyla hareket eden kötü insanların kimler olduğunu bildiğim için bu kez sessiz kalmayacağım. Bu insanların niyetlerini de bu ısmarlama haberin niye yapıldığını da çok iyi biliyorum. Ben ve yöneticimle ilgili, bu tamamen kişilik haklarıma, iş hayatıma, itibarıma yönelik karalayıcı haberin servis edildiği haber sitesi 1 ay önce kurulmuş. Lütfen siz de araştırın. Varacağınız kapı belli aslında. Ancak bu kirli insanlarla tamamen hukuk önünde hesaplaşacağım. Kimse kusura bakmasın, biz öyle ensesine vur, ekmeğini elinden al türünden insanlar değiliz. Eğer bugüne kadar sustuysak korkudan ya da konuşamadığımızdan değildir. Biz hep edebimizden, aldığımız terbiyeden dolayı sustuk. Ben bu saldırının sadece şahsıma ya da yöneticime karşı yapıldığını düşünmüyorum. Bu saldırı aynı zamanda Yeni Malatyaspor Kulübü’ne de yapılmıştır. Benim Allah’tan başka hiç kimseye veremeyeceğim hesabım yoktur. Bu tür olaylar sadece beni daha fazla hırslandırır. O salyalarını akıtarak bizi bu tür çirkin haberlerle pes ettirmeye çalışanlar da daha çok beklerler. Biz aldığımız işi yarım bırakmayız ve Malatyaspor’u da kimseye yedirmeyiz”

  POZ HABERİN YAPTIĞI AÇIKLAMA:

  poz_haber_cevap

  Yapılan vahim iddialar ile ilgili haber ajansı biz haberimizin arkasındayız derken, Adil Gevrek arkalarında kimin olduğunu biliyorum diyor.Yaşanan bu olay ile ilgili SONDAKİKA44 ne Adil Gevrek’e nede POZ Haber’e ulaşabilmiştir.İleri ki günlerde her iki taraftan yapılan açıklama olur ise haberimizde yer alacaktır.

  hakkında edindiğimiz bilgi şu yönde: İstanbul’da yaşayan Malatyalı bir iş adamı tarafından kurulan bir haber ajansı, firma sahibinin aynı anda Plastik sektöründe olduğu alınan duyumlar arasında.Adil Gevrek’in de Plastik sektöründe olması kafalarda soru işareti bıraktı.

  kaynak: http://www.pozhaberajansi.com/poz-haber-ajansindan-adil-gevreke-cevap.html

  Haber: / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?