Adil Gevrek: ” Herhangi Bir Maddi Sıkıntımız Yok, Yapılan Haberler Gerçeği Yansıtmıyor”

SONDAKİKA44 ün Adil Gevrek ile yapmış olduğu görüşmede ” kulübün herhangi bir maddi sıkıntısı yoktur yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır”  Açıklama: “Bugün ulusal...

Adil Gevrek: ” Herhangi Bir Maddi Sıkıntımız Yok, Yapılan Haberler Gerçeği Yansıtmıyor”

  SONDAKİKA44 ün ile yapmış olduğu görüşmede ” kulübün herhangi bir maddi sıkıntısı yoktur yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” 

  adil-gevrek-açıklama

  Açıklama: “Bugün ulusal basına yansıyan Malatyaspor oyuncuları ve teknik heyetin kulüpten para alamadıkları haberi tamamen hayal ürünüdür. Bugün saha antrenmanının olmamasının sebebi tesisimizde dış aydınlatmanın olmamasıdır. Futbolcularımız kapalı salonda kondisyon çalışması yaparak maça hazırlanmıştır. 

  Saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımızın tesisten çıkarılma sebebi ise izin alınmadan tesis binasının içine girilmiş olmasıdır. 

  Şunu açık ve net olarak söyleyebilirim ki futbolcularımız ve teknik heyetimizle herhangi bir problem bulunmamaktadır, kulübümüz şu an için herhangi bir maddi sıkıntı içerisinde değildir, yapılan haberler tamamıyla asılsızdır.”

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI
  1. mahmut dedi ki:

   Baskanim her zaman yaninizdayiz bos laf salatalarina kafani takma ne yapiyorsan malatya spor icin yapiyorsun biliyoruz dimdik duralim super lige adim atalim

  2. kemal dedi ki:

   İnşallah yoktur başkanım para sikintisi ama öğlen saat birdeki antrenman için ne aydinltması gerekli
   onu anlamadım. Sanki bi erkekliğe leke surmemem için bi politika izlenmiş sonu hayrola