Acı Aşk Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncu Kadrosu – Ömerli Yurt Gelişmeleri

Acı Aşk Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncu Kadrosu – Ömerli Yurt Gelişmeleri

Dizinin senaryosunu ise Sema Ali Erol, Figen Şakacı, Mahir Erol kaleme alacaklar. Show Tv bu sezon yayınlandığı diziler ne yazık ki istediği gibi gitmeyince en iyi diziyi arama arayışına girdi ve bu diziden çok umutlular.

Seçkin Özdemir‘in başrolde oynayacağı Acı Aşk dizisi için oyuncu seçimleri ve cast çalışmalarına hız verildi.

Acı Aşk Dizisi Konusu

Konusu açıklanmayan Acı Aşk dizisinin yapımcılığını TMC Film – Erol Avcı’nın üstlenecek.  Acı Aşk dizisinin kanalı ise Show Tv olarak duyuruldu. Kasım ayında Show Tv ekranlarında başlaması beklenen Acı aşk dizisinin yönetmenliğine ise M.Çağatay Tosun getirildi

Acı Aşk dizisinin yönetmeni ise daha önce Suskunlar ve Merhamet dizilerini yöneten M.Çağatay Tosun olarak açıklandı

Acı aşk dizisi mutluluk ve masum duygular ile başlayan bir hikayenin darmadağın ettiği yaşamları konu almaktadır. Diğer taraftan Melek (Sezgi Sena Akay) ile Bulut’un (Seçkin Özdemir)hayal gibi yaşadıkları imkansız aşkları, öte yandan ise aşka doymamış aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) Bulut için çırpınışı ve tüm olaylarından ardından aşkın aslında cesaret ve fedakarlık gerektirdiğini hatırlatan Ali (Alperen Duymaz) Bu kilit nasıl çözülecek ve karakterlerimizin yolları nasıl kesilecek…

Acı Aşk Dizisi Oyuncuları

Seçkin Özdemir (Bulut) ve Selin Şekerci (Sude), Sezgi Sena Akay’ın (Melek), Mutlu Güney, Hüseyin Avni Danyal, Türkü Turan ve Erkan Can rol almaktadır.

Erol Avcı’nın çok önemli bir isme kadın başrol oyunculuğu teklifinde bulunduğu, bu ismin senaryoyu okuduğu ve çok beğendiği ve bu yıldız isim ile kısa süre de anlaşmaların sağlanacağı gelen bilgiler arasında; ancak şuan bu isim sır gibi saklanıyor.

Seçkin Özdemir (Bulut): 1981 İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversite İktisat bölümü mezunudur. İlk olarak Yaban Gülü dizisi ile izleyici karşısına çıkmış daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almış son olarak Günahkar ve Racon Ailem için dizilerinde rol almıştır.

Acı Aşk dizisinde erkek başrol oyuncusunu canlandıracaktır.

Selin ŞEKERCİ (Sude): Acı Aşk dizisi kadın başrol oyuncusu olarak Kaçak Gelinler dizisi yıldızı ile anlaşıldığı duyuruldu.

Sezgi Sena Akay (Melek): 1992 İstanbul doğumlu güzel model/oyuncudur. Güzelliğini Bets Model Of The World ile de taçlanmıştır.

Alperen Duymaz (Ali): Tatlı küçük yalancılar dizisinden tanıdığımız CEsur karakteriyle karşımızda çıkmıştı. Şimdi ise Ali karakteri ile Acı Aşk dizisinde izleyebilirsiniz.

Neriman Uğur: Ünlü oyuncu 1958 Muğla Fethiye doğumludur. Son olarak 2013 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Zeynep karakteri ile ekranlara gelmişti.

Mutlu Güney: Usta oyuncu 1954 Kayseri doğumludur. Bir çok dizi film ve tiyatroda rol almıştır.

Hüseyin Avni Danyal: 12 Nisan 1962 Trabzon doğumludur. Bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde ise Kemal karakterine can vermiştir.

Türkü Turan: 1 Şubat 1985 Bodrum doğumludur. Eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Erkan Can: 1 Kasım 1958 Bursa doğumludur. Son olarak Atv ekranlarında oynadığı Kara Para Aşk dizisinde Tayyar Dündar’ı canlandırmış işini de layıkıyla yapmış bir oyuncudur. Birçok insan ise Mahallenin Muhtarlarında oynadığı Kahveci Temel olarak tanır.

Nazan Diper: Üniversite mezunu olan Nazan Diper 1965 doğumludur. 33 yıllık tiyatro geçmişi vardır. Halkımız ise kendisi Küçük Ağa dizisinde Esma karakteri ile tanıdı.

Umur Yiğit Vanlı: 26 yaşında olan Umur Kanal D ekranlarında yayınlanan alabora yarışmacılarından bir tanesidir.

 

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ