ABD’nin Beceriksizliğine Bir Yenisi Daha Eklendi

Amerika Birleşik Devletleri Askeri Operasyonlarda Yine Beceriksizliğini Konuşturdu. Tarih Boyunca Katıldığı Tüm Askeri Faaliyetlerde Muhakkak Bir Kaza veya Yanlışlık Rekoru Kırıyor. Geçmiş...

ABD’nin Beceriksizliğine Bir Yenisi Daha Eklendi

  Amerika Birleşik Devletleri Askeri Operasyonlarda Yine Beceriksizliğini Konuşturdu. Tarih Boyunca Katıldığı Tüm Askeri Faaliyetlerde Muhakkak Bir Kaza veya Yanlışlık Rekoru Kırıyor.

  Geçmiş Yıllarda’daki Beceriksizlikleri Yüzünden Türk Gemisini Vurmuş ve Özür Dilemişti, 11 Türk Askerinin Başına Çuval Geçirip Özür Dilemişti, Başlattığı Tüm Operasyonlarda Sivilleri Vurup Özür Dileyen Amerika Bu Defa Koalisyon’u Vurdu.

  ‘e Karşı Oluşturulan Koalisyonda Çok Sayıda Ülke Var Ancak Hemen Hepsi Hava Saldırılarıyla Destek Verirken, Ordusu Cephede ve Mevzilerde Mücadele Veriyor. Amerika; IŞİD Mevzisi Zannettiği Irak Mevzisine Havadan Bomba Yağdırdı. 70’den Fazla Irak Askeri Öldü.

  Edinilen Bilgilere Göre; Savaş Uçakları, Kenti’nin Yakınlarındaki El Avja Köyünde IŞİD Hedeflerine Hava Saldırısı Düzenledi. Düzenlenen Hava Saldırısında Yanlışlıkla Irak Askerleri Hedef Alınınca, Olay Yerinde 70 Irak Askeri‘nin Öldüğü Belirtildi.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?