A101 Aktüel Ürünler 28 Ocak Perşembe İndirimli Haftanın Ürünleri Tam Boy Resimli – Mecaz Medya Simetrisi

A101 Aktüel Ürünler 28 Ocak Perşembe İndirimli Haftanın Ürünleri Tam Boy Resimli – Mecaz Medya Simetrisi

 Bim’den ayrılan yöneticiler tarafından kurulmuş bir marketler zinciridir.İsmini bir günde 101 şube açılmasından dolayı almıştır.Yani açılımı “açılış 101” şeklindedir. Her dönem indirimli ürünleri vatandaşlarla buluşturan mağazalardan bir tanesi de işte bu.

Daha çok Bim’e benzeyen mağazaları ile hizmet veren firma,ucuz mal,düşük işletme gideri ve sürekli büyüyen mağaza sayısı ile dikkat çekiyor.Firma hakkın da bu bilgileri verdikten sonra bizi ilgilendiren asıl konuya dönelim.
A101 de çalışma saati 9 saat olarak belirlenmiştir.Yemek ve çay istirahatleri bu süreye dahildir.Diğer bir çok firma da olduğu gibi,hafta bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,yıllık izin gibi haklara sahip olursunuz.Yıllık izinler genel de işlerin en düşük olduğu dönemler de verilmektedir.
Firma da resmi tatil günleri haricin de mesai ödemesi yapılmamaktadır.Zira personel eksikliğinin sıklıkla hissedildiği işletmelerden olduğu için A101,sizin hafta bir kaç gün fazla çalışmanız gerekebilir.Ne yazık ki,bu fazla çalışmalar için herhangi bir ücret almanız söz konusu değildir.A101 mesai adı altın da herhangi bir ödeme yapmaz.Resmi tatiller de ise,çalışmanız durumun da mesai ödemesi alırsınız.
A101 aktüel ürünler listesinde Makarnalar, Ekmek, Pirinç, Bakliyat, Unlar, Pudingler, Şeker, Yufka, Krem Şanti, Kakao, Maya, Pasta Sosları, Buğday Nişastası, Mantı, İrmik, Kuru Tatlılar,Zeytin, Reçel, Bal, Gevrekler, Helva, Musli, Ezmeler, Kahvaltılık Sos,Baharatlar, Bulyon, Çorba, Hazır Yemek, Ketçap, Mayonez, Konserve, Sirke, Soslar, Turşular, Tuz, Kabartma Tozu / Vanilin, Harçlar, Közlenmiş Ürünler,Toz Deterjan, Bulaşık Deterjanı, Çamaşır Suyu, Yumuşatıcı, Bez ve Süngerler, Bulaşık Teli ve Eldiveni, Lavabo Fayans, Sert Yüzey Temizleyici, Çözücü, Koku Giderici, Sabun, Cam Temizleyici, Halı Temizleyici, Arap Sabunu, Sıvı Deterjan,Bebek Bakım Ürünleri, Ağız Bakım, Kremler ve Losyonlar, Deo-Edt-Roll On Stick, Kolonyalar, Pamuk ve Kulak Çubuğu, Saç Bakım, Sağlık Ürünleri, Traş Ürünleri, Vücut Bakım, Sıvı Sabun, Yüz Bakım,Çoraplar, Folyo – Stretch Film, Bardak, Plastik Torbalar, Piller, Kişisel Bakım, Kibrit ve Çakmak, Aydınlatma Gereçleri, Ayakkabı Boyası ve Sünger, Bijuteri, Kontör ve benzeri birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.
A101’in istanbul ve civar illerde bulunan mağazalarına hizmet verecek olan Anadolu Bölge Müdürlüğü (deposu) hizmete açılmıştır. Aynadolu deponun açılışıyla birlikte A101 bölge sayısı 16’ya yükseldi. Türkiye Hızlı Tüketim Ürünleri Perakendeciliği Sektör İncelemesi Ön Raporu’na göre 2009 yılının büyüme rekorunu A101 kırdı. Firmamız “En Hızlı Büyüyen Marketler Zinciri” unvanını kazandı. Pazarlama ve Reklam sektörünün öncü yayınlarından olan Marketing Türkiye Dergisi’nin internet sitesinde yapılan oylama sonucunda, A101 reklam kampanyası 2011 Nisan ayının en beğenilen reklamı seçildi.Bu Haftaki Yeni A101 Aktüel Ürünler İçin Tıkla
A101 Aktüel Ürünler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Okur YORUMLARI

Bu habere ilk yorumu siz yapmak istermisiniz? İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ