84 Yaşındaki Kadının Boğazını Kestiler

Dün gece saat 19:00 sıralarında Fuzuli Caddesinde oturan ,Dizan Aydın isimli yaşlı kadın marketten alışveriş yapıp oturduğu apartmandan içeri girerken 2 hırsız...

84 Yaşındaki Kadının Boğazını Kestiler

  Dün gece saat 19:00 sıralarında Fuzuli Caddesinde oturan , isimli yaşlı kadın marketten alışveriş yapıp oturduğu apartmandan içeri girerken 2 hırsız tarafından gasp edilmek isteniyor, 84 Yaşındaki Dizan Aydın ise kolyesini vermek istemeyince hırsızlardan birisi kadının boğazını keserken diğeri kolyeyi alıyor.malatya-altin-kolye

  YAŞLI KADINI DEFALARCA BIÇAKLADILAR

  Yaşlı kadını defalarca bıçaklayarak öldürdüler.Arkada tanık bırakmak istemeyen caniler apartmandan ayrıldıktan bir süre sonra , apartmana giren komşusu durumu fark edince direk 112’yi aradı.

  112 geldiğinde herşey için çok geçti, olay yerine kısa bir sürede gelen 112 ekibi yaptığı tüm müdahalelere rağman yaşlı kadını kurtaramadılar.

  Malatya Emniyet Müdürlüğü olay ile ilgili geniş çaplı operasyon başlattı.2 Zanlının yakalanması için görüntü kayıtlarını inceleyen polis ekipleri olay yerinden parmak izi aldılar.

  Yaşlı kadının cenazesi , otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.Faillerin bir an önce yakalanması Malatya halkının içini bir nebzede olsa rahatlatacaktır.

  Sondakika44 olarak: Dizan Aydın teyzemizin başta çocukları ve akrabaları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun.Allah Mekanını cennet eylesin.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?