83 Günlük Evli Malatyalı Polis, 26 Yaşında Şehit Oldu

83 Günlük Evli Malatyalı Polis, 26 Yaşında Şehit Oldu

  Malatya’ya yine şehit haberi geldi.Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde görev yapan Darendeli polis memuru dün gece saat 04:00 sıralarında panzerin devrilmesi sonucu şehit oldu.13 Temmuz 2015 tarihinde evlenen , arka da gözü yaşlı bir eş ve ailesini bıraktı.

  Bu sabah saat 04.00 civarında Diyarbakır’ın Silvan ilçesine göreve giden Özel Harekat’a ait panzer ile karşı şeritten gelen kamyonet çarpışmıştı. Kazada panzerde bulunan 8 polisten 7’si yaralanmış, 1 polis ise şehit olmuştu. Şehit olan polis memuru Adem Keleş’in (26) acı haberi Malatya’nın Darende ilçesi Yavuzlar köyünde bulunan baba ocağına ulaştı. Haberi alır almaz aile şehit düşen oğullarının bulunduğu Diyarbakır’a hareket etti. Şehidin memleketi Malatya ise yasa boğuldu.adem-kels

  Şehit olan Keleş’in sosyal medya üzerinden paylaştığı yazılar ise yürekleri dağladı. Profil resmine ‘Şehitler ölmez’ yazan şehit polisin Hz Ömer’in “Sabır boyun eğmek değil, mücadele etmektir” sözünü de paylaştığı gözlendi.Adem Keleş’in yarın memleketi Malatya’da defnedileceği öğrenildi.

  Sondakika44 olarak, eşi ve ailesine Allah(c.c) sabırlar versin.

  Haber: / / /

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  YORUM YAZ