5 Yılda 9 Milyon Kişi Ziyaret Etti

Malatya Park AVM’nin 5. Kuruluş Yıl Dönümü Yapılan Tören ve Şarkıcı Atiye’nin Konseriyle Gerçekleşti. 5 Yıl Önce Malatya Girişim Grubu Tarafından Malatya’ya...

5 Yılda 9 Milyon Kişi Ziyaret Etti

  AVM’nin 5. Kuruluş Yıl Dönümü Yapılan Tören ve Şarkıcı ’nin Konseriyle Gerçekleşti. 5 Yıl Önce Tarafından ’ya Kazandırılan AVM’yi 5 Yılda 9 Milyon Kişinin Ziyaret Ettiği Belirtildi.

  ’nin ilk kiracılarına Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek, Malatya Park AVM yönetim kurulu başkan yardımcısı Adnan Başdemir, diğer ilgili ve yetkililer plaket verdi.

  Malatya Park AVM Avrupa’da Yılın AVM’si Seçildi:
  Malatya Park AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir Yaptığı Konuşmada; “Malatya Park AVM’nin Avrupa’da yılın AVM’si seçildi” Dedi.

  Malatya Park AVM‘nin 5. Kuruluş Yıl Dönümü Nedeniyle Organize Edilen Törende Edip Başer’de Bir Konuşma Yaptı; “32 kişinin bir araya gelerek yaptırdığı Malatya Park AVM’yi 5 yılda 9 milyon kişinin ziyaret ettiğini belirten Başer, Malatya Girişim Grubu olarak Oteli’ni de Malatya’ya kazandırdıklarını İfade Etti.

  Atiye Hayranları Malatya Park AVM’yi Doldurdu:
  Malatya Park AVM’nin 5. Kuruluş Yıl Dönümü Nedeniyle MAlatya’da Hayranlarıyla Buluşan Atiye’de Mini Bir Konser Verdi.

  Malatya Park AVM’de Hayranlarıyla Bir Araya Gelen Atiye, Mini Bir Konser Vererek Hayranlarını Eğlendirdi, Konser Öncesi Hayranlarıyla Tokalaşan ve Aralarına Giren Atiye’ye Gençler Büyük İlgi Gösterdi.

  Haber: / / / / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?