5 Bin Öğretmene Bisiklet Dağıtılacak

İzmit Belediyesi’nce düzenlenen bowling etkinliğinde öğretmenler stres attı. Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve geçen sene de...

5 Bin Öğretmene Bisiklet Dağıtılacak

    İzmit Belediyesi’nce düzenlenen bowling etkinliğinde öğretmenler stres attı. Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve geçen sene de yapılan bowling turnuvasında eğitimcileri yalnız bırakmadı NCITY Bowlingo’da düzenlenen turnuvaya 55 okuldan yaklaşık 300 öğretmen katıldı. Oldukça eğlenen ve stres atan öğretmenler, Başkan Doğan’a etkinlik için teşekkür etti. Başkan Doğan’ı bowling turnuvasında kızı Ayşe Ceylin de yalnız bırakmadı.

    İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan etkinlikte yaptığı konuşmada, “Öğretmenler günü bir günde kutlanacak, öğretmenler bir günde hatırlanacak kişiler değil. Biz, sizleri her zaman hatırlıyoruz ve öneminizi vurguluyoruz. İzmit Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızda olmaya çalışıyoruz. Okullardaki öğretmenler odalarını yeniliyor, çok amaçlı salonlar, kütüphaneler, veli bekleme yerleri ve çevre düzenlemeleri yapıyoruz. Birçok projemizle hep yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz. Okul Hizmet Masamızı kurduk, artık okuldaki küçük tamiratlarınızı biz yapıyoruz. 20 binden fazla öğrencimize bedava bisiklet verdik. Bu sene öğretmenlerimize de bisiklet vereceğiz. İzmit’te yaşayan öğretmenlerimizin her birine bir bisiklet hediye edilerek, ‘Haydi Okula Bisikletle’ kampanyamızı yapacağız. Yaklaşık 5 civarında öğretmenimiz var. Biliyorsunuz biz her yıl 5. sınıflar için 5 bin civarında bisiklet alıyorduk. Şimdi 10 bine yakın bisiklet siparişimizi verdik. İnşallah önümüzdeki yılın sonuna varmadan öğretmenlerimize bisiklet hediye etmiş olacağız. Öğretmenlerimiz her zaman en güzelini hakkediyor. Bu sembolik bir hediye. Bunu da Türkiye’de ilk defa biz yapıyoruz. Bunu yaptığımızda tüm Türkiye’de ki belediyelerde öğretmenlerine bisiklet hediye edecek. Sizler de proje getirin birlikte yapalım. Emeklerinizden dolayı, ülkemize milletimize verdiğiniz katkılar için sizlere minnettarız” dedi.

    Sizin Yorumunuz Nedir ?
    OKUR YORUMLARI

    Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?