3 Malatyalı Atletizm Şampiyonasına Çağrıldı

16-19 Temmuz tarihlerinde İsveç’te düzenlenecek olan Avrupa Gençler Atletizm Şampiyonasına Malatya‘dan 1 antrenör ve 2 sporcu davet edildi. İsveç’te düzenlenecek olan Avrupa...

3 Malatyalı Atletizm Şampiyonasına Çağrıldı

  16-19 Temmuz tarihlerinde İsveç’te düzenlenecek olan Avrupa Gençler Atletizm Şampiyonasına Malatya‘dan 1 antrenör ve 2 sporcu davet edildi.

  İsveç’te düzenlenecek olan Avrupa Gençler Atletizm Şampiyonasına katılmak üzere Malatya’dan Erdal Altuntaş milli takım antrenörü olarak ve Salih Korkmaz ile Mustafa Özbek milli takım sporcusu olarak Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından davet edildi.

  Düzenlenecek olan atletizm şampiyonasına Türkiye‘den 39 sporcu ve 10 antrenör çağrıldı. Şampiyonaya gidecek olan milli takım kafilesinde iki sporcu ve bir antrenörün bulunmasından dolayı Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı şampiyonaya katılan antrenör ve sporcularını tebrik ettiklerini ve antrenör Erdal Altuntaş ile sporcu Salih Korkmaz ve Mustafa Özbek’e Avrupa Gençler Atletizm Şampiyonasında başarılar diliyor.

  Haber: /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?