3 Kişiyi Yaraladı, 3 Ay Sonra Yakalandı

Malatya’da 50 Ayrı Suçtan Sabıkası Olan ve Son Olarak 28 Temmuz 2014’te 3 Kişiyi Yaralayarak Firar Eden M.Ö. İsimli Şahıs Yakalandı. 28...

3 Kişiyi Yaraladı, 3 Ay Sonra Yakalandı

  Malatya’da 50 Ayrı Suçtan Sabıkası Olan ve Son Olarak 28 Temmuz 2014’te 3 Kişiyi Yaralayarak Firar Eden M.Ö. İsimli Şahıs Yakalandı.

  28 Temmuz 2014 Günü , Kültür Mahallesi’nde Meydana Gelen Olayda 3 Kişi Yaralanmıştır. Malatya Şubesi Cinayet Bürosu Ekiplerince 3 Kişiyi Yaralayarak Firar Eden M.Ö. İsimli Şahıs Yakalandı.

  Emniyet Müdürlüğü Olayla İlgili Yaptığı Açıklamada “Asayiş Şube Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; 28.07.2014 günü saat 18:00 sıralarında İlimiz Hanımınçiftliği mahallesinde meydana gelen Ateşli Silahla Birden Fazla Kişiyi Kasten Yaralama olayında E.G, H.K. ve S.P. isimli şahıslar, M.Ö. isimli şahıs tarafından Ateşli Silahla vurularak yaralanmıştır.

  Konu ile ilgili olarak M.Ö. isimli şahıs hakkında yapılan çalışmalar neticesinde Meydanbaşı Mahallesinde bulunan bir adrese Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyon sonucu yakalanmış, hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte 09.10.2014 günü çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmıştır.” Denildi.

  Ayrıca Yapılan İnceleme Sonucunda M.Ö. İsimli Şahsın 50 Ayrı Suçtan Sabıkasının Olduğuda Ortaya Çıktı.

  Haber: / / / / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?