2018 Yılında Tomruk Fiyatları Zamlanıyor Mu?

Orman ürünlerinden üretilen yapı malzemeleri arasında bulunan tomruk ürünleri birçok farklı alanda kullanılan ürünlerden olmaktadır. Bu ürünlerin üretilmesinde Türkiye genelinde en çok tercih edilen...

2018 Yılında Tomruk Fiyatları Zamlanıyor Mu?

  94afdfcb8cOrman ürünlerinden üretilen yapı malzemeleri arasında bulunan tomruk ürünleri birçok farklı alanda kullanılan ürünlerden olmaktadır. Bu ürünlerin üretilmesinde Türkiye genelinde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak farklı ağaç türlerinden bu ürünlerin üretimlerini yapmaktayız. Kullandığımız ağaç türleri arasında özellikle çam ağaçları en ön sırada bulunmaktadır. Bayındır Tomruk’un Web Adresi için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Çam ağacı ile üretilen doğramalık kereste ürünlerimiz farklı sektörde kullanım alanlarına sahiptir. Bu alanlar arasında yapılarda dış cephe kaplama işlemleri, tersanecilikte gemi yapımı, kapı ve pencere yapımı ve mobilya üretimleri gibi farklı alanlar bulunmaktadır. Ayrıca lambiri gibi işlemlerde de doğramalık ürünler kaliteli sonuçları nedeniyle kullanılabilmektedir. Bu ürünler sağlamlıkları sayesinde tüm bu kullanım alanlarında kalitelerini ortaya koymaktadır. Firmamız tüm bu ürünlerde en iyi üretim metotlarını kullanmaktadır.

  Ağaçlar Artık Değer Kazanmaya Başlıyor!

  Birçok farklı sektörde kullanılan önemli ağaç ürünlerinden biri olarak doğramalık kereste ürünleri yerli ağaçlardan üretilebildiği gibi Avrupa ülkelerinden getirilen ithal ağaç ürünlerinden de üretilebilmektedir. Özellikle Sibirya bölgesinde bulunan ağaçlardan üretilen bu ürünler sağlam yapıları ile avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar bulunan arasında çok iyi renk vermesi özelliği, sağlam bir yapı oluşturulmasını sağlamaktadır. Diğer bir avantajlı özelliği olan kolay vidalanabilir olması ile pratik bir şekilde kullanılması ve montajının yapılması mümkün olmaktadır. Ayrıca dokusu sayesinde kolaylıkla boyanma ve cilalanma işlemlerine uygun olmaktadır. Bu malzemeler fırınlanmaya uygun olduklarından dolayı talep eden müşterilerimiz için fırınlanmakta ve bu sayede yapılarda daha fazla sağlamlık oluşturmaktadır.

  Doğramalık Kereste Ürünlerinde Uygun Fiyatlar

  firması olarak kereste ürünlerimiz de her kaliteden ağaç ile üretim gerçekleştirmekte ve bu üretimlerimizde istenilen ölçüleri de sağlayabilmekteyiz. Bu sayede tüm müşterilerimiz için memnuniyet garantisini elde ederken en uygun fiyatları sunarak avantaj sağlamaktayız. Yerli ağaçlar ile yaptığımız üretimlerde kaliteleri ve kullanım alanlarına göre ekonomik bir fırsat sunulmaktadır. Tüm siparişlerde en hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirilmesi için en iyi lojistik firmaları ile çalışmaktayız. Ayrıca firmamızın ürettiği köknar kereste ürünleri için buraya tıklayarak geniş bilgi alabilirsiniz.

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?