2000 Kişilik Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu Ailesi Basın Toplantısı

Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu Malatya’da düzenlemiş oldukları toplantıda kurulmuş olan bu topluluğun hiçbir siyasi partiye mensup olmadığını...

2000 Kişilik Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu Ailesi Basın Toplantısı

  Malatya’da düzenlemiş oldukları toplantıda kurulmuş olan bu topluluğun hiçbir siyasi partiye mensup olmadığını ve 7 siyasi partinin gençlik kolları temsilcileri ile  gönül vermiş kişilerin biraraya gelerek “İnsanlık” için toplandıklarını belirtmislerdir.

  malatya_genclik_il_konseyi

  Yapılmış olan toplantıda yaklaşık 2000 kişilik bir ekiple yola çıktıklarını ve amaçlarının hiçbir ayrımcılık gözetmeksizin insan odaklı bir toplum kurarak daha güzel bir gelecek kurma arzusunda olduklarını belirtmekteler.

  Kurulmuş olan Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu girişimci ve sağlam temeller çerçevesinde güç birliği içinde sağlam ve güçlü bir gelecek kurmak için tüm yetki ve sorumlulukları alacaklarını belirtirler.

  malatya_genclik_il_konseyi_2

   

  İşte Yapılan Basın Açıklaması:

  TÜRKİYE GENÇLİK KONSEYİ MALATYA İL TEŞKİLATI VE İL KURULU

  Öncelikle bu toplantıyı gerçekleştirmemize vesile olan Malatya’mızın güzide ve seçkin basın kuruluşlarına, değerli Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu Ailesine çok teşekkür ediyorum. Basın açıklamamıza başlamadan önce, Vatanımız, Toprağımız ve Bayrağımız için canlarını ortaya koyan Aziz, polis ve asker şehitlerimize ve menfur saldırılar da hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah dan Rahmet diliyor, yaralılarımızın da bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyoruz. Biz Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu ailesi olarak hiçbir siyasi partiye bağlı olmadığımızı dile getirir ve 7 siyasi parti Gençlik Kolları Teşkilatlarında bulunan temsilcileri ve gönül vermiş kişiler ile birlikte aynı çatı altında tek amaç yani İNSANLIK için toplandığımızı bildiriyoruz. Önce İnsan şiarı ile çıktığımız bu yolda insanlar arasındaki duvarları ve ön yargıları kaldırmak istiyoruz. Bu yüzden yönetim kadromuzu alışılmış bir yapının dışında yapılandırdık. Şu anda en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliği sağlamak istiyoruz. Çıktığımız bu kutlu yolda her türlü ayrımcılığa karşı, dili, dini, cinsiyeti, rengi ve ırkı ne olursa olsun Önce İnsan şiarını benimsemiş insan odaklı bir toplum kurma amacı ile yarınlar için bir toplum kurup birlikte daha güzel bir kuşak oluşturma arzusundayız.

  Büyüklerimizin gençliğe verdiği önemi biliyor ve gurur duyuyoruz. Gelecek gençliğindir, cümlesinde gençliğin üzerine düşen tüm vasıfları, tüm görevleri, büyüklerimizin de tam desteğini alarak, Girişimci, geleceğini sağlam temellere kuran, iş fikri üreten gençliğin güç ve enerjisinin çağdaş değerler doğrultusunda kanalize edilmesi için çaba sarf eden, güç birliği ile daha daha güçlü bir gelecek nesiller yetiştirmek için TÜRKİYE GENÇLİK KONSEYİ MALATYA İL TEŞKİLATI VE İL KURULU ailesi olarak elimizden gelen tüm yetki ve sorumlulukları kullanacaktır.

  Türkiye Gençlik Konseyi Malatya İl Teşkilatı ve İl Kurulu ailesi, başlangıç olarak 2000 genç ile beraber çalışmalarına, faaliyetlerine,yardımlarına, ziyaretlerine ve tüm etkinliklerine bugünden itibaren başlayacaktır. Türkiye Gençlik Konseyi İl Teşkilatı ve İl Kurulu ailesinin her kesime, her fikre, her görüşe ve her Gönül’e kapısı açıktır ve açık kalacaktır. Bizi dinlediğiniz için teşekkür eder saygılar sunarım.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?