2 Yaşındaki Çocuğuyla İntihara Kalkıştı

Malatya’da kocasıyla kavga eden 20 yaşındaki H.H.Y. isimli kadın 2 yaşındaki çocuğuyla intihara kalkıştı. Malatya Yavuzselim mahallesinde gerçekleşen olayda kocasından şiddet gördüğü...

2 Yaşındaki Çocuğuyla İntihara Kalkıştı

  Malatya’da kocasıyla kavga eden 20 yaşındaki H.H.Y. isimli kadın 2 yaşındaki çocuğuyla intihara kalkıştı.

  Malatya Yavuzselim mahallesinde gerçekleşen olayda kocasından şiddet gördüğü için bunalıma giren 20 yaşındaki H.H.Y. isimli kadın 4. kattaki evinin canıma 2 yaşındaki çocuğu ile çıkarak intihara kalkıştı. Çevredeki vatandaşların polis ve itfaiye ekiplerine haber vermesi üzerine ekipler olay yerine geldi.

  Kocası Y.Y. den şiddet gören 20 yaşındaki kadının intihar girişimini engellemek için ola yerine gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri hemen çalışmalarına başladı. Polis ekipleri intihar girişiminde bulunan kadını ikna etmeye çalışırken itfaiye ekipleri de olay yerine şişme branda kurarak herhangi bir atlamaya karşı önlem aldılar. Polislerin itfaiye yardımı ile olayın gerçekleştiği eve arkadan girmesi sonucu ikna etmeye çalışıldı. Polis ekipleri kadının boş anından faydalanarak kadını kolundan tutarak içeri çektiler.

  Camda 2 yaşındaki çocuğuyla birlikte intihar girişimde bulunan kadın ağlayarak sorunlarını anlatırken polis ve diğer ekiplerin 1 saatlik çabaları sonucu kadın kurtarıldı. Polisin çabaları sonucu kurtarılan kadın kontrol amaçlı hastaneye kaldırılırken 2 yaşındaki çocuğu ise akrabaları tarafından karakola götürüldü.

  Polis intihar girişimi ile ilgili soruşturma başlattı.

  Haber: / /

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?