10 yıl aradan sonra tekrar alt liglerde sürünmeye mi gidiyoruz?

Yeni Malatyaspor takımının üzerinde bir uğursuzluk var ama hayırlısı bakalım.5 yıl play-off lardan döndü geldiği gibi gitme korkusu yaşıyor.Verilen paranın haddi hesabı...

10 yıl aradan sonra tekrar alt liglerde sürünmeye mi gidiyoruz?

  takımının üzerinde bir uğursuzluk var ama hayırlısı bakalım.5 yıl play-off lardan döndü geldiği gibi gitme korkusu yaşıyor.Verilen paranın haddi hesabı yok.Ne olurdu bu paralar Malatyaspor’a verilseydi.44 Malatyaspor ve Yeşilyurtspor BAL liginde de olsa bizi muhteşem temsil ediyorlar.İNŞALLAH onlar şampiyon olurlar da bizi kanser eden bu takımdan kurtarırlar.Açık ve net, 1 aydır maç kazanamayan bu takımın düşmesi müstehak.

  2014/2015 2.lig beyaz grubu 1.olarak bitirip direkt üst lige çıkan (yeni)MALATYASPORumuz üst üste kötü sonuçlar alıyor.yenimalatyaspor
  Bu suç tabi ki beceriksiz yönetim tercübesiz teknik heyet ve sırf borçlanmamak adına yapılan kötü transferlerin.Yabancı transferler tam anlamıyla izlenmeden alınmış azubuike gereksiz transfer.Transferin son gününde yıldız üç futbolcu alınacak dendi ve alınan oyuncu alt liglerden Yakup Alkan diğer takımlar üst liglerden tercübeli oyuncular alırken biz 2.ligden azat filiz’i tuzla spordan Yakup’u İSKELET iskender’i transfer ediyoruz.
  burada ki en büyük suç yönetimde elazığ sporun 40 trilyondan fazla borcu var bizim hiç yok ama biz onlardan daha tedirginiz neden? Bu ligi kaldıramayan bir yönetim var.

  Biz taraftar olarak bu işe bir çözüm bulunmasını istiyoruz sezon başında Mehmet Akman 35 trilyon bütçe ile Ahmet çakır la görüşmüştü onun yerine neden Adil Gevrek ısrarı.Adil Gevreğin insanlığına efendiliğine laf eden günaha girer ama bir gerçek var ki bu ligin yöneticisi değil.
  Sıra yücel ildize geldi hoca her maç öncesi hedefimiz ligde kalmak vb. taraftarı ümitlendirmeyecek açıklamalarda bulunuyorsun.Her maç çıkıp saçma sapan değişiklik yapıyorsun.Hocam İskender ısrarın ne senin !!

  Yerli çilek diye alınan iskender iskelet gibi çıktı boş boş sahada dolanıp ayağına gelen topu rakibe kaptırıp onların lehine pas atmaktan başka ne yapıyor?Alex denen bir oyuncu neden hala kanatta oynuyor? ve göztepe maçında neden yedek kalıyor?
  2.ligde iken bile başarı sağlayamayan ali sakal neden ilk 11 de maça çıkıyor?neden kendi kalesine gol atıyor? koray neden 2 maçtır kırmızı kart görüyor?
  İrfan neden bu maça kadar yedekte kaldı? MBA neden bi maç var bi maç yok?kısacası hocam
  TAKIM NİYE OYNAMIYOR !!!

  Her maç öncesi Malatya büyük bir camia bunun bilincindeyiz diyorsun da neden ona göre davranmıyorsun hoca Malatya kimsenin babasının çiftliği değil.
  Yönetim teknik heyet eğer gerçekten Malatyaspor’u seviyorsanız Malatya’yı seviyorsanız ısrar etmeyin artık istifa edin.
  Bazen sevi feragat gerektirir bu erdemi bekliyoruz sizden kovalamayın istifa edin !!

  MEHMET AKİF TAN

  Haber:

  Sizin Yorumunuz Nedir ?
  OKUR YORUMLARI

  Merhaba sondakika44 haber okuru! Bu habere ilk yorumu sen yazmak istermisin?